Úvod

23. října 2008 v 21:31 | já |  Úvod

Ahojky, zdravím všechny přátelé, kteří navštívili moje stránky. Na úvod se vám chci trochu představit.Jsem malý černý knírač a jmenuji se Dally. Narodil jsem se 12.5.2002 v Trmicích okr. Ústí nad Labem.

Moje maminka byla s pp" a celá černá. To jsem zdědil po ní. Tatínek byl bez pp" černý s bílou náprsenkou, proto my štěňátka nemáme rodokmen, ale vůbec nám to nevadí. Mám dva sourozence, sestřičku a brášku. Sestřička šla k novému majiteli jako první. Tak jsme zůstali u maminky jen my dva kluci,ale ne nadlouho.
Najednou přijelo nějaké auto a vystoupila z něho sympatická paní, která si nás hned hladila s hrála si s námi i když mě především zajímala jenom moje maminka. Ta paní si vybrala právě mě a tak jsem začal mojí novou paničku olizovat.
Když jsem nastoupil do auta a chystal se do nového domova bylo mi najednou smutno po mamince a steskem jsem potichoučku kňučel, ale panička mě přitiskla ke mě a já jsem vycítil, že jen ona mě bude mít 100% ráda.
Když jsme konečně přijeli do mého nového domova v Košťanech, uviděl jsem překrásnou malou zahrádku plnou krásných voňavých kytiček, po který běhám do dnes. Doma mě čekal krásný pelíšek plný nových hraček.
Jak čas plynul, tak já postupně dospíval. Teď je mi 6 roků a bez paničky ani ránu. Každý den netrpělivě čekám, až se vrátí z práce domů a budem zase spolu. Ja si myslím, že má panička je se mnou moc spokojená, protože se snažím poslechnout na každý povel, který mě naučila. Přiznávám se, někdy jsem pořádně paličatý, ale moje panička se nedá. Je na mě dost důsledná a trvá na tom co ona chce a tak jsem nakonec rád, že jí mám.
Večer, když je mi smutno v pelíšku, tak si vlezu k paničce do postýlky a přitulím se k ní a je mi s ní moc krásně !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarky Jarky | E-mail | 27. října 2008 v 9:53 | Reagovat

Ahojka! Moc hezké to tady máš švagrová, hlavně fotečky jsou suprrr. Papa Jarka

2 Nikča Nikča | 7. ledna 2009 v 19:25 | Reagovat

Ahooj..líbí se mi tenhle blog.. jen tak dál..máš to krásný.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama